This place is amazing all student run volunteers. Cheap prepared food from their kitvhen daily costs $1-$5 only place I'll get lunch. All local produce and good selection of snacks (bulk bins).
Great spot to stop in for a snack (or breakfastlunchdinner for that matter). So many options, plenty of caffeinated drinks, plus when there is store-made food, it is sold on a sliding scale!